Team Members

Name
Bandow Philipp
Basten Lion
Bigalke Stefan
Büchau Nils
Chhabra Depak
Daude Marc
Diers Arne
Dolhen Inken
Dolling Philipp
Dreyer Björn
Eickhorst Tim
Elschen Daniel
Essel Philipp
Ferlinz Linus
Funk Johannes
Goldberg Dennis
Gralla Janosch
Gutermann Philipp
Hoops Jan
Jersch Norman
Keller Stephan
Koch Christian
Kopp Alexander
Krakow Peter
Lembert Markus
Levtchenko Alexander
Malorny Michael
Möhlmann Jan
Neumerkel Florian
Ochsendorf Nils
Panayong Lee
Peltzer Nathanael
Richter Raimund
Ritthaler Eike Julian
Rohlfing Joschua
Schmidtmann Christian
Schötz Christian
Siebenbuerger Nadja
Thies Arne
Warnke Jano
Weiler Lucas
Wojahn Fynn
Wulf Christoph

Alumni

Name
Akinduro Olumide
Alrep Thimo
Andreae Johann-Nikolaus
Athmani Riad
Azhar Denis John
Bigalke Stefan
Bigalke Stefan
Börner Janikke
Brandt v. Fackh Johannes
Buchhorn Reinhard
Bunjes Nils
Bunkowski Jakob
Cetin Timur
Claus Lucas
Conrad Daniel
Cyperling Matthaeus
Cyron Thomas
da Silva Figueira Carlos
Dekeyser Patrick
Dieckmann Karsten
Dietrich Dirk
Dreiling Dennis
Dreyer Björn
Eichhorn Jörg
Elfers André
Elsner Tim
Emde Larissa
Fervers Wolfgang
Freese Christian
Fritsch Mani
Fuhrmann Sarah Kristin
Gahi Juli
Goergen Daniel
Gronwald Christopher
Groppe Michael
Haase Sebastian
Hanel Mathias Wilhelm
Hecka Tobias
Heidschmidt Jan
Heilmann Tassilo
Hemprich Christoph
Henger Nikolai
Hilke Daniel
Hinz Ole
Hoof Tobias
Huneck Justin
Jacobsen Martin
Janku Andreas
Kadansky Hagen
Kern Juri
Kieke Karl
Klass Johannes
Klossner Joern
Knopp Hauke
Koetter Nils
Kokalov Evgeni
Kolbe Felix
Koschitzki Martin
Kösters Christian
Kosubek Richard
Krafft Simon
Kreis Martin
Kröger Christoph
Kroske Niels
Kühl Hauke
Lamprecht Maik
Landschulze Pascal
Langen Michael
Leifried Johann
Lenke Andreas
Lich Tobias
Litzenberger Philipp
lohmann jan
Lohoff Sophie
Lorenz Daniel
Matthaei Jörn
Mau Simon
Maximilian Marcinowski
Mennen Andreas
meyer marcus
Michitsch Marcel
Mohr Silke
Möllenhoff Robert
Mommens Kurt
Müller Benjamin
Ohloff Sebastian
Oittinen Lauri
Ortmann Sebastian
Palkus Julien
Panayong Lee
Päsler Henning
Priess Arne
Raber Brit
Reclusado Cherry Ann
Reinema Thomas
Rickel Philip
Rinker Arno
Rödel Dominic
Rother Kerstin
Rudel Anton
Ruf Anna
Ruppel Catharina
Salay Markus
Savina Margarita
Saxena Viren
Schäfer Bastian
Schmidt Andreas
Schmidt Philipp
Schmidt York
Schneider Markus
Schuckert Simon
Schwager André
Schwarz Anton
Schwarz Matthias
Schweitzer Julia
Seiler Klaus
Singelmann Anika
Sippel Sigurd
Smedek Boris
Spittler Carsten
Stahl Martin
Stammler Jannik
Stern Jasper
Strecker Tobias
Terlinden Felix
Teves Daniel
Thiele Tim
Thure Albert
Ünlü Erol
Vogt Manuel
von Wildenradt Leif
von Wurmb Anna-Katharina
Walter Andreas
Wedemeyer Andrea Valeska
Weißenberger Christian
Welp Ralf
Winckler Dennis
Witt Jan-Erik
Wulfhorst Leonardo
Yasin Charlotte

in cooperation with