Team Members

Name
Bartsch Johannes
Bentz Sebastian
Berg Florian
Berger Kevin
Bilgi Aysegül
Borowski Julian
Catalinac Yannik
Cyndu Cyndu
Denizler Yagmur
Fischer Jakob
Frey Stefan
Funk Natascha
Geier Marco
Göser Richy
Hecht Florian
Hof Christian
Keipinger Daniel
Kohr Tobias
Kuon Robert
Lange Julian
Manner René
Moll Nicolas
Pachner Johannes
Rodi Sebastian
Rösler Dominik
Schad David
Schlienz Tobias
Schmitt Philipp
Schmuker Markus
Sessler Daniel
Stetter Ralf
Störzer Natascha
Thiele Julian
Weinberger Mario
Widemann Christoph
Wissmann Lars

Alumni

Name
Ader Armin
Ahrabian Samira
Aigner Manfred
Alturan Salih
Bächle Johannes
Bajic Nicolas
Bannier Thomas
Baumgartner Martin
Beck Kilian
Behfar Samrand
Berger Kevin
Bertsch Steffen
Binder Andreas
Bosch Jakob
Bosch Michael
Bötzel Christoph
Boy Florian
Brandner Christoph
Brieger Kristin
Bücheler Matthias
Buse Jonas
Daehne Alexander
Damoune Christopher
Daniel Kohl Daniel Kohl
Di Fonzo Marcello
Diebold Johannes
Dumschat Markus
Dürringer Dennis
Eckert Matthias
Egler Cornelius
Ehni Daniel
Flock Andreas
Fritz Michael
Fröhle Marcel
Gross Stefan
Gulde Jens
Häderer Jens
Hagen Joachim
Haller Benjamin
Hämmerle Jochen
Hammersen John-Philip
Hasel Mario
Heine Florian
Heining Fabian
Henne Phillip
Henselmann Patrick
Herbst Peter
Herrmann Adrian
Herrmann Patrick
Hess David
Hoh Michael
Hölzle Florian
Höß Pirmin
Huber Mathias
Huber Tobias
Igel Marco
Joos Henning
Kaltenbacher Leonhard
Karrer David
Kendel Lukas
Klein Simo
Koeleman Anja
Kogler Martin
Kogler Martin
König Jan
König Timo
Korn Christian
Kreschel Ralf
Kretz Oliver
Kügele Lars
Lang Florian
Lohr Tobias
Mack Simon
Marter Daniel
Mast Fabian
Mayani Dilip
Mayer Eugen Alexander
Merkel Waldemar
Mozdzierz Karol
Müller Simon
Niess Patrick
Oczkowski Markus
Paul Maximilian
Petrich Florian
Pfeffer Anne
Pietsch David
Rakholiya Jay
Rassl Stefan
Raufeisen Marco
Riebsamen Manuela
Riedinger Benedict
Riegger Kevin
Ruf Jonathan
Rupp David
Sauer Dennis
Schätzle Michael
Scheffold Fulko
Schele Josef
Schleier Daniel
Schober Andreas
Schoenig Patrick
Schrader Fabian
Schrenk Katharina
Schusser Marcian
Seitz Benjamin
Sittkus Manuel
Specht Christoph
Sprenger Thomas
Stahl Alexander
Steiner Steffen
Stiefenhofer Magnus
Stock David
Strohbach Anja
Sulz Benjamin
Thoma Christian
Tröstler Patrick
Vigorito Daniel
Vogl Christian
Völker Dominik
Vollmer Daniel
Wacker Dominik
Weidle Andreas
Werner Johannes
Wert Nikolai
Wessle Christopher
Wiech Sebastian
Wittwer Steffen
Wünsche Erik
Zeile Christian
Zimmermann Patrick
Zirn Andreas

in cooperation with